محل تبلیغات شما

همیشه وقتی سپیده می زنه و قراره یه روز مثل روزای دیگه بیاد و بره، با خودم می گم شاید امروز همون روزی باشه که مدت ها انتظارشو می کشیدم . ولی وقتی امروز هم مثل دیروز می گذره و میره دلم می گیره. میگم شاید اون روز هیچ وقت نیاد. یا شاید بیاد و من نباشم. شایدم.

بعضی وقتا که فکر می کنم می بینم همیشه زندگی اونطور که ما می خوایم پیش نمی ره. به نظرم زندگی غیر قابل پیش بینیه! واسه من که همیشه همین طور بوده. مثلا اگه دوست داشتم اتفاقی که می خوام بیفته اون اتفاق می افتاد ولی بر عکسش. نمی دونم چرا بعضی وقتا همه چیز برام عجیبه. همیشه از خودم می پرسم یعنی میشه یه نفرو تا آخر عمر دوست داشت؟!

می دونی چیه؟ کاش میشد بگم تو دلم چی می گذره ولی نمی تونم بگم.

می دونی چرا؟ بگذریم.

اگه بگم خیلی تو رو دوست دارم حرفمو باور می کنی؟ نه می دونم که باور نمی کنی چون خودمم باورم نمیشه یکی رو انقدر دوست داشته باشم.

اگه بگم از صبح که از خواب بیدار می شم تا شب که چشمامو روی هم میزارم به یادتم باور می کنی؟ نه بازم باور نمی کنی می دونم.

شاید تو دوسم نداشته باشی. شاید هیچ وقت بهم فکر نکنی! ولی من همیشه تو رو دوست دارم.

ای کاش می تونستم جلوی بارش اشکامو بگیرم. ای کاش می تونستم واسه همیشه می رفتم. شاید اگه من نبودم خیلی بهتر بود. ای کاش هیچ وقت نبودم شاید تو راحت تر بودی.

منو ببخش باشه؟ می بخشی؟ آخه قرار بود دیگه ننویسم ولی نتونستم.

می ترسم. خیلی می ترسم.

اگه واسه همیشه رفتم بدون که هیچ وقت فراموشت نمی کنم. اگه واسه همیشه رفتم از دستم دلگیر نشو باشه؟ بدون که خیلی انتظار کشیدم. خیلی غصه خوردم. خیلی اشک ریختم. اما تو نبودی ببینی! تو نبودی حال و روزمو ببینی.

اگه یه روز مجبور شدم برم بدون خیلی منتظرت موندم. اما تو نیومدی. تو نیومدی تا از بار غصه هام کم کنی.

تو رو دوست دارم و منتظرت می مونم ولی اگه تو هیچ وقت نیومدی و من رفتم منو واسه همیشه ببخش.

اگه یه وقت پشیمون شدی از اینکه منو دوست داری بهم بگو تا دیگه نمونم و برم.

نمی خوام یه وقت فکر کنم مجبوری دوسم داری.

هر وقت احساس کردی منو دوست نداری بهم بگو باشه؟ به خدا ناراحت نمیشم

همیشه این افکار آزارم میده.

منو ببخش.

18 اسفند 1396 خواستگاری

تولد 29 سالگی آقایی

بعد از مدتها دوباره اومدم 11 آذر 98

تو ,اگه ,دوست ,وقت ,شاید ,خیلی ,هیچ وقت ,واسه همیشه ,رو دوست ,ای کاش ,دوست دارم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tesublesac دانلود44 - بروز ترین مرجع دانلود فارسی dark وبلاگ نمایندگی ابن سینا جهاد نرم کتابخانه عمومی علامه عسگری ساوه مرکز تخصصی نوروفیدبک و بیوفیدبک شیراز benirilof lokawapart Raymond's style